HAKKIMIZDA

 

 

MTS Turizm 2015 yılında Vize işlemleri üzerine kurulmuş bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana dürüst hizmet ilkesi ile Faaliyetlerine devam etmiştir. Mts Turizm Markası ile Ankara’dan Tüm Dünya Ülkelerine Vize Başvurusu İşlemlerinde hizmet etmektedir. Ankara, Birçok ülkenin Büyükelçiliği ve Konsolosluğu olması sebebi ile Merkezi bir noktadadır. Mts Turizm  de konum olarak Tüm Büyükelçilik ve Konsolosluk yakınında olması sebebi ile sizlere Hızlı ve Güvenilir Hizmetler Sunmaktadır.

Titizlikle durumunuzu inceledikten sonra Vize Başvurusu yapılacak ülkelerin istediği şartları sağlayarak dosyamızı yine aynı titizlikle hazırlıyoruz. Vize Başvurumuzu yapmadan önce tüm eksiklerimizi tespit ediyoruz. Ve eksiklerimizi tamamladıktan sonra ise Vize başvurumuzu yapıyoruz. Mts Turizm Ankara’dan yapılan Vize Başvurularında %95 başarı ile devam etmektedir. Buda Sadece para kazanmak için bir bireyin başvurusunu yapmamaktan Vizesi red olacak bir kişinin durumunu izah etmemizden kaynaklanmaktadır. Böylelikle bile bile vizesi red olacak kişinin başvurusunu yaparken uyarılarımız neticesinde parasını boşa harcamamasınıda sağlıyoruz.

Mts Turizm Ayrıca Kritik ülkeler ve Kritik Vizeler konusunda Yeminli tercümandan destek alarak daha profesyonel bakış açısı ile Başvuruları yapmaktadır.

Mts Turizm  İle Dünyaya Bağlanın

Mts Turizm , vize başvuru işlem merkezi ile size dünyanın kapılarını aralar. Mts Turizm , her şeyden önce müşteri memnuniyetine öncelik vererek, en kaliteli hizmeti sunar. Dünyanın neresine gitmek isterseniz isteyin, hayallerinizi ertelemeyin. Vize isteyen ülkeler, sizin önünüzde bir engel değildir. Her nerede olursanız olun, Mts Turizm  ile iletişime geçip yardım alabilirsiniz. Siz hayallerinizi kurarken; biz, en kaliteli ve en hızlı şekilde vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ankara yurt dışı temsilciliklerinin merkezi durumundadır. Vize işlemlerini yürütecek olan, vize şirketlerinin Anakara’da olması, işlemlerin hızlı ve  sorunsuz bir şekilde tamamlanması için bir avantajdır.

Hedefimiz, ülke insanımıza en kaliteli ve güvenli vize hizmetlerini sunarak, vize başvuru sürecini en konforlu ve stressiz hale getirmektir. Nihayetinde, vatandaşlarımızın dünyanın dört bir yanına gönül rahatlığıyla seyehatlarini sağlamaktır. Bu hızlı ve güvenilir vize hizmetlerinden faydalanmak için Ankara’da olmayanlar üzülmesinler. Mts Turizm  Türkiye geneline hitap eden bir vize şirketidir. Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun, bizimle kolaylıkla iletişime geçerek işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Mts Turizm   adresinden hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Tüm ülke vize başvuruları için, Türkiye’nin her yerinden bizim aracılığımızla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İster Anakara’da olun , ister Türkiye’nin diğer illerinde , profesyonel vize hizmetleri için, iletişim ve hemen başvur kanallarıyla durumunuzu, uzmanlarımıza iletebilir ve işlemleri başlatabilirsiniz.  Yurt dışına giderken size gerekli olan vize, hangi amaçla alınırsa alınsın, sürecin dikkatli ve güvenilir şekilde yürütülmesi gerekir. Vize talebi ve vize başvuru işlemleri hata kabul etmez. Tüm detayların atlanmadan dikkatli bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir. Devletlerin diplomasi prensiplerinin en yoğun şekilde hissedildiği ve diplomasi kurallarının uygulandığı vize başvuru işlemleri, deneyimli kişilerce yürütülmelidir. Mts Turizm , deneyimli ve profesyonel ekibiyle, sizin adınıza, vize başvuru işlemlerini sorunsuz bir şekilde yürütür.

Ankara vize işlemleri yürütülürken siz rahat olun. Amerika vizesindenEtiyopya vizesine kadar, oldukça geniş bir yelpazede vize başvurusu işlemlerini gerçekleştiren ekibimiz, sizin yüzünüzü güldürecektir. Ankara vize başvurusu işlemlerinin rahatlığıyla, dünya ile olan bağınız kuvvetlensin. Mts Turizm , tüm ülke vize başvuruları için bir tık kadar size yakındır.

Mts Turizm  nın Başlıca Bakmış olduğu Schengen Vizesi, Diğer Tür Vizeler ve  Ülkeler Şu Şekildedir;

Hollanda Vizesi

Almanya Vizesi

Fransa Vizesi

Avusturya Vizesi

Belçika  Vizesi

İsviçre Vizesi

Yunanistan Vizesi

İspanya Vizesi

İsveç Vizesi

İtalya Vizesi

Hırvatistan Vizesi

Bulgaristan Vizesi

Polonya Vizesi

Çek Cumhuriyeti Vizesi

Danimarka Vizesi

Çek Cumhuriyeti Vizesi

Finlandiya Vizesi

Estonya Vizesi

Norveç Vizesi

Portekiz Vizesi

Letonya Vizesi

Amerika Vizesi

İngiltere Vizesi

Kanada Vizesi

Avustralya Vizesi

Rusya Vizesi

Hindistan Vizesi

Mısır Vizesi

Gana Vizesi

Vietnam Vizesi

Nijerya Vizesi

Etiyopya Vizesi

Özbekistan Vizesi

Çin Vizesi

Afganistan Vizesi

Somali Vizesi