Ankara dan, Belçika Turist Vizesi başvuru işlemleri yapan Bir acentayız. Ankara da hizmet vermekteyiz. Türkiye’den Belçika Turistik Vizesi Başvurusu işlemleri başlatabilmeniz için  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya Türkiyede  oturum hakkınız olması gerekmektedir.
Belçika, Turistik Vize işlemlerinde, mutlaka Belçika da kalacağınız otel ile ilgili bilgiler ve Otel Rezervasyonu nun yanı sıra Ziyaret edeceğinin yerlerin planı mutlaka bir tur planı olarak yazılarak beyan edilmelidir.  Başvuru esnasında Büyükelçilik / Konsolosluk a mutlaka  beyan etmelisiniz.Belçika Büyükelçiliği / Konsolosluğu bu bilgileri mutlaka talep etmektedir. Gerekli Görmüş olduğu durumlarda mülakat a çağırmaktadır. Başvuru sonuçlanma süresi ise yaklaşık 7 ile 45 işgünü arasında bariz değişkenlikler göstermektedir. İlk Belçika ziyareti ise gerekli gördüğü durumlarda Belçika ya Vize Başvuru dosyasını göndererek Belçika dan onay alabilmektedir.
Ankara dan, Belçika Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvuru işlemleri yapan Bir acentayız. Ankara da hizmet vermekteyiz. Türkiye’den Belçika Aile Arkadaş Ziyareti Vize Başvurusu işlemleri başlatabilmeniz için  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya Türkiyede  oturum hakkınız olması gerekmektedir.

Belçika, Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, mutlaka Belçika dan alacağınız Resmi davetiye ile birlikte davet gönderen kişi ile ilgili belge ve evraklar, Davet gönderen kişiden davet sebebini anlatan bir dilekçe Başvuru esnasında Büyükelçilik / Konsolosluk a mutlaka  beyan etmelisiniz.Belçika Büyükelçiliği / Konsolosluğu bu bilgileri mutlaka talep etmektedir. Gerekli Görmüş olduğu durumlarda mülakat a çağırmaktadır. Başvuru sonuçlanma süresi ise yaklaşık 7 ile 45 işgünü arasında  değişkenlik göstermektedir. İlk Belçika Aile Arkadaş Ziyareti  ise gerekli görüldüğü durumlarda Belçika ya Vize Başvuru dosyasını göndererek Belçika dan onay alabilmektedir.Gerekli Belgeler için Lütfen Bize ulaşınız.

Ankara dan, Belçika Ticari Ve Fuar Vizesi başvuru işlemleri yapan Bir acentayız. Ankara da hizmet vermekteyiz. Türkiye’den Belçika Ticari Ve Fuar Vizesi Başvurusu işlemleri başlatabilmeniz için  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya Türkiyede  oturum hakkınız olması gerekmektedir.
Belçika, Ticari Ve Fuar Vizesi, mutlaka Belçika dan alacağınız davetiye ile birlikte davet gönderen firma ile ilgili belge ve evraklar,  kalacağınız otel ile ilgili bilgiler ve Otel Rezervasyonu nun yanı sıra Ziyaret edeceğiniz yerlerin planı ve detaylı ne için gideceğinizi anlatan bir dilekçe beyan edilmelidir.  Başvuru esnasında Büyükelçilik / Konsolosluk a mutlaka  beyan etmelisiniz.Belçika Büyükelçiliği / Konsolosluğu bu bilgileri mutlaka talep etmektedir. Gerekli Görmüş olduğu durumlarda mülakat a çağırmaktadır. Başvuru sonuçlanma süresi ise yaklaşık 7 ile 45 işgünü arasında bariz değişkenlikler göstermektedir. İlk Belçika ziyareti ise gerekli gördüğü durumlarda Belçika ya Vize Başvuru dosyasını göndererek Belçika dan onay alabilmektedir.